Rewelacyjny spektakl teatru Continuo z Czech zakończył drugi dzień XIV Festiwalu Teatru Otwartego. Sztuka „Finis terrae” to ruchome, lalkarskie przedstawienie uliczne, które łączyło historyczne teksty z żywą muzyką i poezją. Spektakl opowiadał o bohaterskiej wędrówce w poszukiwaniu świętego kielicha, utraconej miłości i o dwóch podróżach męskiej i kobiecej, po tytułowych krańcach świata.
Przed świdniczanami i gośćmi spoza miasta ostatni festiwalowy dzień. Każdy – od najmłodszych do najstarszych – znajdzie dla siebie coś ciekawego.
Niedziela 10.07.2011
godz.16.00-19.00 Strefa zabawy – animatorzy „Ale heca!”- Rynek (plac c)
godz.17.00 „Szczęścia, szczęścia dla wszystkich”- Teatr 1 Wiersza – Rynek (plac a)
godz.17.30 Warsztaty teatralne dla dzieci – Akademia Wyobraźni – Rynek (plac b)
godz.18.00 „O tym jak bieda tańczyła” – Akademia Wyobraźni – Rynek (plac b)
godz.19.00 ”Sztuka” – Studium aktorskie Mimodrom – sala teatralna
godz.20.00 „Stary klaun i morze” – Teatr Pinezka – Rynek (plac b)
godz.21.30 „Opat” – Teatr Teoka – Rynek (plac a)
/plac a – miejsce obok trybuny/
/plac b – miejsce obok wejścia głównego do ŚOK/












































![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)



![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
