Letnia szkółka tenisowa

  0

  Po darmowej szkółce pływackiej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy postanowił uruchomić kolejne zajęcia dla dzieci i młodzieży. W sierpniu na kortach tenisowych przy ul. Śląskiej ruszy szkółka tenisowa.

  Jak co roku dzieci i młodzież w wieku  4 – 18 lat pod opieką Wiesława Kułakowskiego i Waldemara Kurka będą stawiać swoje pierwsze kroki w tej zdobywającej coraz większą popularność dyscyplinie sportu. W zajęciach pomagać będą młodzi instruktorzy tenisa. Treningi w każdy wtorek i czwartek w godzinach 10.00 -11.00.  – Do szkółki może się zgłosić każdy, kto chciałby spróbować swoich sił i mieści się w przedziale wiekowym. Jeśli ktoś nie ma jeszcze sprzętu do gry w tenisa, na kortach będzie mógł wypożyczyć rakietę – mówi współorganizator Wiesław Kułakowski z Tenis Fan Klub.  Zajęcia będą darmowe, a po raz pierwszy dzieci i młodzież zapraszamy we wtorek 2 sierpnia.

  Przypominamy, że szkółka pływacka na basenie letnim działa również w każdy wtorek i czwartek,  od godziny 11.00. Nie ma więc problemu, aby po rozgrywkach tenisowych popływać na basenie.

  (OSIR)

  Poprzedni artykułRok budowy wieży w minutę [VIDEO]
  Następny artykułUkradł koledze motorower