Kto zagra w ŚKPR Świdnica?

  0

  Znamy już niemal wszystkie nazwiska zawodników, którzy w przyszłym sezonie będą bronili barw Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej na parkietach I ligi. W porównaniu do składu, który wywalczył awans w poprzednim sezonie zajdzie kilka zmian.  Część „nowych” nazwisk jest dobrze znana świdnickim kibicom.

  Kamila Herudzińskiego (na zdjęciu) i Marcina Schodowskiego na pewno nie zobaczymy w składzie ŚKPR Świdnica. Obaj zagrają w barwach Śląska Wrocław.

  PRZYBYLI: Edward Madaliński (bramkarz, Arot Astromal Leszno),Tomasz Sadowski (kołowy, ASPR Zawadzkie), Adrian Marciniak(kołowy, uniwersalny Chrobry Głogów), Michał Pułka (rozgrywający, skrzydłowy, Zagłębie Lubin). Planowane jest jeszcze jedno wzmocnienie znanym graczem z parkietów ekstraklasy.

  POD ZNAKIEM ZAPYTANIA: Mariusz Juściński (ma ważny kontrakt z ŚKPR-em, ale dostał wolną rękę w szukaniu nowego klubu), Jarosław Gnysiński (jest deklaracja dalszej gry w zespole pod warunkiem pogodzenia jej z obowiązkami służbowymi. Sprawa wyjaśni się we wrześniu), Ernest Jarosz (deklaruje wznowienie treningów i pomoc w razie konieczności), Tomasz Lipka (wznowił treningi kilka miesięcy temu, spróbuje powalczyć o miejsce w składzie), Dariusz Kijek(powrót po kontuzji, spróbuje powalczyć o miejsce w składzie). Mateusz Kaczmarczyk (obecnie kontuzjowany, prawdopodobnie wróci do treningów w grudniu), Michał Rzepecki (rozważa podjęcie nauki w szkole policyjnej w Szczytnie)

  ODCHODZĄ: Marcin Schodowski, Kamil Herudziński (obaj Śląsk Wrocław), Łukasz Kłos, Jakub Bąk

  Ostateczna kadra ŚKPR na sezon 2011/2012 zostanie podana po zakończeniu okresu przygotowawczego.

  Poprzedni artykułUrlop w Świdnicy? Dlaczego nie! [VIDEO]
  Następny artykułDofinansują świetlice