Dom Wycieczkowy promowany na całym świecie

  3

  Nowoczesny obiekt należący do Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdujący się w sąsiedztwie basenu letniego i campingu nawiązał współpracę z międzynarodowym serwisem rezerwacji miejsc noclegowych przez internet – booking.com. Już niedługo turyści na całym świecie chcąc przyjechać w nasze okolice natrafią na ofertę tego miejskiego obiektu.

  Mamy naprawdę nowoczesny obiekt położony w bardzo malowniczej okolicy. Latem goście Domu Wycieczkowego mogą korzystać np. z basenu letniego – informuje Rafał Ząbczyk, z działu marketingu Ośrodka Sportu i Rekreacji i dodaje. –W okresie letnim i zimowym korzystają z niego obozy sportowe, dzięki współpracy z firmą booking.com liczymy na obłożenie przez cały rok.

  Dzięki podpisanej umowie oferta domu wycieczkowego zostanie przetłumaczona na najważniejsze języki świata i będzie bezpłatnie promowana w serwisach Google i Yahoo. Strona portalu jest dostępna w 43 językach, a w swojej ofercie ma ponad 153 tysiące hoteli ze 101 krajów. – W tej chwili trwają przygotowania do umieszczenie naszej oferty, m.in. tłumaczenie jej na różne języki, na naszej wewnętrznej stronie zamontowany zostanie także specjalny program do rezerwacji miejsc przez Internet – mówi Ząbczyk

  W domu wycieczkowym znajduje się 18 pokoi, które łącznie mogą pomieścić 50 osób. Do dyspozycji gości, oprócz wspomnianego w okresie letnim basenu, pozostają także m.in. sala kominkowa i sala szkoleniowa.

  [photospace]

  Poprzedni artykułJurkowlaniec i Kożuchowicz w jednej drużynie
  Następny artykułJednomandatowe okręgi zgodne z Konstytucją