Złotowłosa najpiękniejsza!

  7

  20-letnia Justyna Grochala z Wrocławia została Miss Polonia 2011 Dolnego Śląska. Gala wyborów ściągnęła do Świebodzic kilkuset widzów. Ponad 3-godzinny finał poprowadził Tomasz Kammel, a gwiazdą wieczoru był Mietek Szcześniak.

  19 wyłonionych we wcześniejszych finałach regionalnych kandydatek widzowie obejrzeli w eleganckiej bieliźnie, strojach kąpielowych, sportowych, sukniach ślubnych i wieczorowych. Jury nie miało wątpliwości, że najwięcej wdzięku ma startująca z numerem 20 studentka germanistyki Justyna Grochala (86/60/86). – Same występy były bardzo stresujące – mówi Miss Polonia 2011 Dolnego Śląska, choć na scenie zaprezentowała się z ogromną swobodą . Nigdy wcześniej nie startowała w żadnych konkursach piękności, nie próbowała  sił w modelingu. – Moim marzeniem jest praca nauczycielki lub tłumacza, ale jeśli pojawią się propozycje pracy „na wybiegu”, nie odmówię – dodaje.

  W nagrodę miss otrzymała biżuterię, kosmetyki i wycieczkę na Krym. Przed nią kolejne zmagania. Już w lipcu ćwierćfinał ogólnopolski.

  Miss Publiczności została Paulina Zielińska z Jeżowa Sudeckiego, I wicemiss Katarzyna Stadnicka z Ziębic, II wicemiss Katarzyna Englard z Pieszyc.

  Wybory na Dolnym Śląsku organizował portal regional.pl.

  asz

  [photospace]

  Poprzedni artykułTropem świdnickiego bazyliszka
  Następny artykułŚwidnica i Świdniczanie 2011 [WYNIKI]