Taniej na basen w Świdnicy

  2

  Ostatnie dni z piękną słoneczną pogodą spowodowały, że na świdnicki basen letni ciągnęły tłumy świdniczan i nie tylko. Wiele osób przyjechało z pobliskich miejscowości. We wtorek i w środę kąpielisko przy ulicy Śląskiej odwiedziło blisko 2,5 tysiąca amatorów pływania i wypoczynku.

  Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji mimo tak dużego zainteresowania nie zasypuje gruszek w popiele, tylko cały czas stara się wzbogacać swoją ofertę. Dlatego na lipiec szykuje kolejne nowości.

  Pierwszą nowością, z której będzie można skorzystać od lipca, jest wprowadzenie do oferty na basenie otwartym karty multisport. Coraz częściej firmy oferują ją w ramach tzw. bonusów swoim pracownikom. Karta uprawnia do bezpłatnego wstępu na obiekty przy ul. Śląskiej. Także od lipca wprowadzany zostanie bilet rodzinny w cenie 10 zł. Na ten bilet przez cały dzień na basenie będzie mógł przebywać rodzic z dwójką dzieci, bądź dwójka rodziców z jednym dzieckiem. Takie spakietowanie pobytu pozwoli zaoszczędzić część pieniędzy. Bilet dla rodziny będzie tańszy.

  Rodzice , którzy będą chcieli, by ich pociechy nauczyły się pływać, będą mogli skorzystać z tej możliwości również na letnim kąpielisku. Od lipca bowiem Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchomi na basenie otwartym darmowe lekcje pływania. Dostępne dla wszystkich, którzy wykupią bilet wstępu. Dla bardziej wygodnych będzie też  możliwość wypożyczenia leżaków.

  Zarówno na basen, jak i wszystkie inne obiekty OSiR można przyjechać rowerem. Przy każdym  zamontowane są specjalne stojaki, do których rower można przypiąć .

  (OSiR)

  Poprzedni artykułUwaga! Zamykają ulicę Westerplatte [OBJAZD]
  Następny artykułPodwyżka za żłobek nieważna