Młodzież ŚKPR zakończyła sezon [FOTO]

  0

  Piękna pogoda, pyszne kiełbaski, grono rodziców i wiele atrakcji było elementem zakończenia sezonu dla grup młodzieżowych ŚKPR Świdnica.

  Wszystko zaczęło się od rozgrywek pomiędzy zawodnikami klubu w nowych kategoriach wiekowych na następny sezon. Trzy mecze pokazały, że rywalizacja pomiędzy zawodnikami jest fascynująca, a nowy układ grup wiekowych wymusza walkę o miejsce w podstawowym składach. Wyniki: 1999 – 2000 11:12 (5:6), 1997 – 1998 15:14 (5:5), 1996 – 1995 8:11 (5:4)

  Osobnym elementem pikniku był turniej rodziców, gdzie rywalizowali w konkurencjach typu rzut do kosza, strzał do bramki, rzut ringo oraz rzuty karne w piłkę ręczną.

  Kulminacyjnym momentem był mecz pomiędzy rodzicami a „działaczami”. Jego wyjątkowa forma polegała na tym, że na dwa gwizdki zmieniała się dyscyplina tzn. z piłki ręcznej na nożną. Jesteśmy niezwykle zbudowani postawą rodziców, którzy udowadniali, że potrafią trzymać formę w obu dyscyplinach. Mecz wygrali ostatecznie, jedną bramką „działacze” ale walka była bardzo wyrównana. Wielkie dzięki.

  Przed nami okres wakacyjny. Zawodnicy naszego klubu otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. Szczególnie podziękowaliśmy również wytypowanym przez trenerów rodzicom, którzy swoim zaangażowaniem wzmacniają funkcjonowanie klubu.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego przedsięwzięcia oraz dyrekcji Gimnazjum nr 3 za udostępnienie terenu.

  Piknik odbył się w ramach realizacji programu „Piłka ręczna – dyscyplina charakterów” – zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach
  Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

  Poprzedni artykułStrzegom Horse Trials: rekordowa liczba zgłoszeń
  Następny artykułChcą ocalić od zapomnienia