Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl z motywacją i truskawkami

Magazyn Swidnica24.pl z motywacją i truskawkami

0

Mimo że autorzy, tworzący cotygodniowy Magazyn Swidnica24.pl, piszą niezależnie i bez porozumienia, działa chyba magia i zawsze ich czy to wywiady, czy przepisy kulinarne, czy nawet fachowe porady – mają wspólny mianownik. Tym razem jest to motywacja.

Wacław Piechocki w swoim felietonie „Skuteczne zaklęcie – Tak chcę!” z przymrużeniem oka poszukuje recepty na skuteczną realizację postanowień, niekoniecznie noworocznych. Mylony fałszywymi tropami przepis na motywację odnajduje dopiero w wywiadzie z cyklu „Tkanie życia”. Jego bohater, Radosław Werner, w prostych harcerskich słowach mówi po prostu o… pasji. Ona wystarczy, żeby chciało się chcieć.

Motywację od innej strony można potraktować, wczytując się w pachnący dojrzałą wiosną przepis czarodziejki Penelopy. Bo jak tu nie popędzić do kuchni, nawet przy mocno ograniczonych zdolnościach, gdy nagrodą będzie danie afrodyzjak! Jakie – mogą Państwo sprawdzić w dziale Kuchnia.

Kamil Franczak pokazuje dwa przykłady ludzi zmotywowanych do walki. O sławę i sukces. Czy lokalne zespoły muzyczne – świdnicki Zakaz Wjazdu i Independent mają szansę na przebicie się do czołówki polskich gwiazd? Zapału im nie brakuje.

Tym razem więc polecamy sporą dawkę motywującej energii. Magazyn Swidnica24.pl znajdą Państwo jak zawsze w menu pod nazwą Magazyn.

Miłej lektury!

Poprzedni artykułIndependent. Niezależni od nikogo
Następny artykułBilon też pieniądz