Finał dolnośląski w Świebodzicach!

  0

  To już potwierdzone informacje. Gala wojewódzka Miss Polonia 2011 zostanie zorganizowana 25 czerwca w hali sportowo-widowiskowej w Świebodzicach. –  Będzie największą galą finałową w naszym kraju – zapewniają organizatorzy.

  Prowadzący Tomasz Kamel, gwiazda wieczoru Mietek Szcześniak – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na widzów z naszego regionu. W jury zasiądą między innymi: Prezes Biura Miss Polonia Elżbieta Wierzbicka, Miss Polonia 2008 Angelika Jakubowska, Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010 Dolnego Śląska Marta Haruk.

  Na laureatki konkursu czekają atrakcyjne nagrody w postaci biżuterii z diamentami ufundowanej przez firmę YES, kosmetyków od Perfumerii Douglas, a Miss Dolnego Śląska otrzyma dodatkowo wycieczkę na Krym o wartości 4500 zł od biura podróży Asturist z Wałbrzycha. Kandydatki do korony naszego województwa zaprezentują się między innymi w strojach kąpielowych Mewa Styl, bieliźnie nocnej firmy Atlantic czy w sukniach ślubnych Salonu Sukien ze Świdnicy.

  Poprzedni artykułKontrole na torach po tragedii
  Następny artykułPokażą swoje prace