Przed nami decydujące spotkania

  4

  Po wyeliminowaniu Pomezanii Malbork szczypiorniści Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej Świdnica awansowali do drugiej, decydującej rundy baraży o I ligę. Przeciwnikiem podopiecznych Krzysztofa Mistaka będzie pierwszoligowy AZS AWF Warszawa. Pierwsze spotkanie już w najbliższą sobotę 21 maja o godzinie 18.00 w Świdnicy, rewanż tydzień później w stolicy. AZS AWF Warszawa zajął dziewiąte miejsce w dwunastozespołowej grupie A I ligi. Z dwudziestu dwóch spotkań wygrał 8, 2 zakończyły się remisem, a 12 porażkami. Liderami warszawskiej drużyny są Maciej Krawiecki i AdamKrólak – odpowiednio drugi i czwarty strzelec I ligi.Warto nadmienić, że akademicy grali w barażach o I ligę w poprzednim sezonie. Ulegli wówczas także pogromcy ŚKPR-u – Pogoni Szczecin, ale status pierwszoligowca zachowali dzięki wycofaniu się jednej z drużyn.

  Na tym wielkim sportowym wydarzeniu nie może Ciebie zabraknąć! Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica tworzą ludzie z pasją i charakterem.Dołącz do nich w sobotni wieczór i swoim dopingiem pomóż w realizacji marzeń. ŚKPR – Świdnica Kocha Piłkę Ręczną!

  Bilety w cenie 5 złotych, młodzież szkolna do lat 12 za okazaniem legitymacji szkolnej wstęp wolny.Oprócz atrakcji sportowych na kibiców tradycyjnie czekają konkursy z nagrodami. Tym razem posiadacze biletów staną przed szansą wygrania talonów.

  Poprzedni artykułJan Paweł II – Pamięć i Obecność. Dzień trzeci.
  Następny artykułPaniom z MOPS-u nie podskoczą