Macierewicz dzisiaj w Świdnicy

  13

  Przed południem gościł na spotkaniu ze studentami, po południu odwiedzi Świdnicę. Na zaproszenie poseł Anny Zalewskiej przyjechał jeden z najbardziej kontrowersyjnych posłów Prawa i Sprawiedliwości, Antoni Macierewicz. Otwarte spotkanie dla świdniczan dzisiaj, 17 maja, o godzinie 17.00 w Klubie Bolko.

  Dla jednych niezłomny obrońca prawdy, dla innych polityk niebezpieczny. „Nie szło się z Antkiem dogadać, bo podejrzenia przesłaniały mu jasność widzenia. Wszędzie dostrzegał frakcje i spiskujące koterie. Oczywiście przeciw niemu.” – komentował współpracę z Macierewiczem w czasach KOR śp. Jacek Kuroń. Ten wieloletni poseł i były minister spraw wewnętrznych w rządzie Jana Olszewskiego, zasłynął jako autor „listy Macierewicza” (zawierającej informacje o rzekomej współpracy z organami PRL znanych polityków, w tym Lecha Wałęsy), likwidator WSI,  teraz z zapałem walczy o wyjaśnienie przyczyn katastrofy w Smoleńsku.

  Antoni Macierewicz 17 maja od 11.00 spotyka się ze studentami PWSZ w Wałbrzychu, o 14.30 przyjedzie do Świdnicy. Tutaj o 17.00 w Klubie Bolko rozpocznie się jego spotkanie z mieszkańcami. Na 19.00 zaplanowano kolejne – z Klubem „Gazety Polskiej” w kościele pw. św. Krzyża. Głównym tematem rozmów ma być katastrofa smoleńska.

  Poprzedni artykułNadali ton polskiej prezydencji w Unii Europejskiej
  Następny artykułZapraszamy do Redakcji Swidnica24.pl