Dziękujemy za CYNK!

  1

  Zimowa aura 3 maja zaskoczyła wszystkich i wywołała potrzebę udokumentowania niezwykłego o tej porze  roku zjawiska. Aż 78 Czytelników Swidnica24.pl odpowiedziało na naszą prośbę i nadesłało na CYNK (drogą e-mail i przez mms)  114 zdjęć z najróżniejszych miejsc w powiecie świdnickim – z Kraszowic, Osiedla Młodych, Zarzecza, Rynku, Śródmieścia w Świdnicy,  ze Świebodzic, Strzegomia, Zagórza Śląskiego, Witoszowa, Bukatowa, z wielu dróg w okolicach Świdnicy.

  Dzięki Państwa pomocy udało się stworzyć galerię, która za kilkanaście, kilkadziesiąt lat może stać się ważnym historycznym dokumentem. Śnieg w maju jest przecież rzadkością!

  Dziękujemy za smsy, za listy i Państwa refleksje, takie, jak choćby z e-maila nadesłanego wraz ze zdjęciami przez Pana Lucjana:

  „Zdjęcia przedstawiają drogę z Witoszowa Dolnego do Wałbrzycha przez Pogorzałę oraz jedno powrót z Wałbrzycha do Świdnicy przez Świebodzice na wysokości skrętu do Książa. W trakcie robienia zdjęć usłyszałem w radiu, że nie ma się czym przejmować, wakacje już prawie a wtedy głośno pomyślałem…chyba ferie zimowe:)”

  Nasze zaproszenie do współtworzenia Swidnica24.pl jest cały czas aktualne. Do Państwa dyspozycji jest CYNK! Informacje, zdjęcia, filmy można przesyłać na adres [email protected] lub telefonicznie – 531 31 41 31.

  Zdjęcia naszych Czytelników zobaczysz TU

  Poprzedni artykułDługie i drogie sprzątanie
  Następny artykułProponujemy polski „West Point”