Zakaz Wjazdu. Muzyczne wieści ze studia

  0

  Świdnicka grupa Zakaz Wjazdu, która już wiele lat działa na terenie powiatu świdnickiego, fanom jeszcze z tych dawnych lat kojarzy się z fenomenalnymi występami, gdzie prym wiodły trzy dziewczyny oraz gitara Piotrka Krakowskiego. Wielu z nas do dziś nuci pod nosem utwory „Zakaz Wjazdu”, „Sen”, czy covery, o których bardzo skutecznie kapela przypominała swoim słuchaczom. Jednak kilka lat temu zmienili zupełnie kierunek i postanowili nadać trochę więcej pikanterii swoim kompozycjom. Stąd na stanowisku wokalisty pojawił się Daniel Piórek, którego bywalcy świdnickich wydarzeń muzycznych mogli obserwować w kilku innych projektach, m.in. w kapeli Rebel Division. Nie ma co ukrywać, że styl zespołu stał się ostrzejszy ze względu na charyzmę i mocny, ochrypły głos Daniela. W zeszłym roku rozpoczęli pracę nad nową płytą, na którą napisali tylko autorskie kompozycje.

  Doczekaliśmy się wreszcie tego momentu, w którym Zakaz Wjazdu wyszedł ze studia! Dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować kilka pozycji z nowego materiału. Jednym z utworów, których już możemy posłuchać, jest kawałek „Tylko w twoich rękach”, z którym grupa postanowiła wystartować w eliminacjach do koncertu „Trendy”, sopockiego festiwalu TOP/Trendy, który odbędzie się już w czerwcu.

  Wart przesłuchania jest również utwór „Mr Killer”. Obie piosenki dostępne są w serwisie youtube.com. Więcej na temat zespołu oraz inne kompozycje dostępne są na oficjalnym profilu www.myspace.com/zakazwjazdu . Zachęcamy do przesłuchania, a zespołowi życzymy powodzenia w eliminacjach do TOP/Trendy!

  http://www.youtube.com/watch?v=QltniwBZnXA  – tylko w twoich rękach

  http://www.youtube.com/watch?v=EUwhIp5VdWU&feature=related – http://www.youtube.com/watch?v=EUwhIp5VdWU&feature=related

  Kamil Franczak

  Poprzedni artykułTkanie życia: Pierre Bodin
  Następny artykułWeekend z Magazynem Swidnica24.pl