Weekend z Magazynem Swidnica24.pl

  2

  Jesteśmy wyjątkowi, wybrani, należy nam się szczególne traktowanie. Wara wszystkim, którzy próbują nas krytykować bądź wytykać nasze wady i niedoskonałości. Jak nasza duma narodowa ma się do skrzeczącej rzeczywistości? W tym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl szczególnie polecamy felieton Wacława Piechockiego „Wybrani, ale brudni”, który w kontekście zbliżającego się Święta Konstytucji pochyla się nad górnolotnymi hasłami, patrząc na Polaków stłoczonych w autobusie. Jaka konkluzja? Warto sprawdzić.

  O patriotyzmie w innej odsłonie pisze Izabela Jankowska, zachęcając do sięgnięcia po zekranizowaną niedawno trylogię Stanisławy Fleszarowej – Muskat „Tak trzymać”. To rzecz o miłości do Ojczyzny na co dzień, chyba najtrudniejszej z możliwych.

  Wyłącznie polscy artyści tym razem znaleźli się w centrum zainteresowania Kamila Franczaka. W dziale Muzyka znajdą Państwo rozmowę z nowym wokalistą zespołu RH+, a także kilka słów o przygotowaniach do nowej płyty „Zakazu Wjazdu”.

  Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów, radzi, jak nie dać się nabić w butelkę podczas zawierania umowy z biurem podróży. A na deser – słodkie, błyskawiczne i dziecinnie proste babeczki, które poleca czarodziejka Penelopa.

  Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w zakładce pod hasłem Magazyn.

  Poprzedni artykułZakaz Wjazdu. Muzyczne wieści ze studia
  Następny artykułTurniej Wiosny rozpoczęty [FOTO]