Wiosennie z Magazynem Swidnica24.pl

  0

  Wszyscy wiemy, że wreszcie nadejdzie, ale jakie to miłe zaskoczenie każdego roku, gdy nagle ustępują nocne mrozy, kreska w termometrze skacze w górę, a z ziemi zaczynają wyglądać pierwsze kolorowe kwiaty. I mamy wiosnę, co odnotowują również  autorzy cotygodniowego Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn). Wacław Piechocki swoim felietonie nieco przewrotnie ostrzega przed zgubnymi skutkami nagłej zmiany pogody na ciepła i słoneczną. Danuta Mazur w konsumenckim poradniku doradza, jak nie dać się oszukać przy pozimowych wyprzedażach.

  Kamil Franczak znów dokonuje remanentu na swoich pólkach z płytami. Tym razem nie zostawia suchej nitki na ikonach muzyki pop, Britney Spears i Christinie Aguilerze.

  Izabela Jankowska zachęca do sięgnięcia po arcyciekawą biografię Kazimierza Kutza, niepokornego Ślązaka, mistrza kina i niebanalnego człowieka. Szczególnie jednak polecamy spotkanie z bohaterka Tkania życia, Ewą Bugajską, która z pasją tworzy wyśmienite praliny. Czekoladki z niebanalnym nadzieniem z manufaktury Chocofee rozsławił w Polsce świdniczanin Jacek Sikora. Wybrał ostatecznie inna drogę kariery, ale praliny zostały i mają się świetnie pod okiem pani Ewy.

  A na deser – domowe bułeczki autorstwa czarodziejki Penelopy. Smacznego i miłej lektury!

  Poprzedni artykułTkanie życia: Ewa Bugajska
  Następny artykułNapisz i zgarnij nagrodę