Już teraz zaplanuj wakacje, Niesulice czekają

  9

  Chociaż za oknem sroga zima, warto już teraz pomyśleć o wakacjach. Jak co roku świdnicki Hufiec ZHP przygotował dla wszystkich ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu. – Nie trzeba być harcerzem, żeby tegoroczne wakacje stały się wielką, niezapomnianą przygodą. – zachęca Wioletta Sobczak ze świdnickiego hufca. – Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat do Niesulic nad jeziorem Niesłysz. – dodaje Wioletta Sobczak.

  W tym roku na wszystkich obozowiczów czeka wiele atrakcji. Harcerze przygotowali obozy specjalistyczne – żeglarsky, konny, windsurfingowe, sportowy. Organizatorzy zapewniają program pełen atrakcji, tworzony przez młodych i kreatywnych ludzi. Wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra będzie czuwać nad bezpieczeństwem obozowiczów, a co najważniejsze kuchnia – jak u mamy – przygotowywana przez życzliwe, nawet dla niejadków, kucharki.

  W tym roku zaplanowano trzy 15-dniowe turnusy: I turnus 01.07-15.07.2011, II turnus 15-29.07.2011, III turnus 29.07-12.08.2011. – informuje Wioletta Sobczak.

  Do dyspozycji uczestników na miejscu są kajaki, łódki, deski windsurfingowe, boisko sportowe, stanowiska łucznicze i ścianka wspinaczkowa. W programie każdego z obozów znajdują się wycieczki piesze, kajakowe, gry i zabawy, kąpiele w jeziorze, dyskoteki, karaoke, festiwale piosenki, zajęcia sportowe, ogniska, warsztaty plastyczne i muzyczne, seanse filmowe i inne atrakcje.

  Nie zwlekaj zapisy już trwają. Zadzwoń, telefon 74 8520 179 lub przyjdź do świdnickiego Hufca ZHP, ulica Lelewela 18. Szczegółowa oferta zawarta jest na stronie internetowej  www.swidnica.zhp.pl.