Już teraz zaplanuj wakacje, Niesulice czekają

  9

  Chociaż za oknem sroga zima, warto już teraz pomyśleć o wakacjach. Jak co roku świdnicki Hufiec ZHP przygotował dla wszystkich ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu. – Nie trzeba być harcerzem, żeby tegoroczne wakacje stały się wielką, niezapomnianą przygodą. – zachęca Wioletta Sobczak ze świdnickiego hufca. – Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat do Niesulic nad jeziorem Niesłysz. – dodaje Wioletta Sobczak.

  W tym roku na wszystkich obozowiczów czeka wiele atrakcji. Harcerze przygotowali obozy specjalistyczne – żeglarsky, konny, windsurfingowe, sportowy. Organizatorzy zapewniają program pełen atrakcji, tworzony przez młodych i kreatywnych ludzi. Wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra będzie czuwać nad bezpieczeństwem obozowiczów, a co najważniejsze kuchnia – jak u mamy – przygotowywana przez życzliwe, nawet dla niejadków, kucharki.

  W tym roku zaplanowano trzy 15-dniowe turnusy: I turnus 01.07-15.07.2011, II turnus 15-29.07.2011, III turnus 29.07-12.08.2011. – informuje Wioletta Sobczak.

  Do dyspozycji uczestników na miejscu są kajaki, łódki, deski windsurfingowe, boisko sportowe, stanowiska łucznicze i ścianka wspinaczkowa. W programie każdego z obozów znajdują się wycieczki piesze, kajakowe, gry i zabawy, kąpiele w jeziorze, dyskoteki, karaoke, festiwale piosenki, zajęcia sportowe, ogniska, warsztaty plastyczne i muzyczne, seanse filmowe i inne atrakcje.

  Nie zwlekaj zapisy już trwają. Zadzwoń, telefon 74 8520 179 lub przyjdź do świdnickiego Hufca ZHP, ulica Lelewela 18. Szczegółowa oferta zawarta jest na stronie internetowej  www.swidnica.zhp.pl.

  Poprzedni artykułPogotowie pod lupą prokuratury
  Następny artykułŚwięcimy już od średniowiecza