Czerwona Torebka na Zawiszowie

    10

    Chcesz prowadzić własny biznes, szukasz lokalu do wynajęcia? Już niedługo w Świdnicy powstanie Czerwona Torebka. Firma, która specjalizuje się w budowie pasaży handlowych pod wynajem w naszym mieście wybuduje przy ulicy Kazimierza Wielkiego swój obiekt. Jego powierzchnia użytkowa wynosić będzie 631 m kw i posiadać będzie 51 miejsc parkingowych. Zabudowa będzie modułowa, a wielkość jednego modułu wynosić będzie 60 m kw.

    Inwestor (spółka „Czerwona Torebka”) w pierwszej połowie maja br. planuje złożyć wniosek o pozwolenie na budowę pasażu handlowego Czerwona Torebka w Świdnicy, przy ul. Kazimierza Wielkiego. Zaraz po wydaniu zezwolenia inwestor przystąpi do budowy, której ukończenie jest planowane na IV kwartał 2011 r. – informuje Lidia Mączyńska, rzecznik prasowy firmy. – Proces komercjalizacji obiektu dopiero się rozpoczął, trwają pierwsze rozmowy z zainteresowanymi wynajmem powierzchni handlowej. Wśród najemców pasażu znajdą się przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy oraz sieciowi najemcy ogólnopolscy o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. – dodaje.

    Obiekt w Świdnicy powstanie w ramach ogólnopolskiej sieci Czerwona Torebka. Docelowo w ramach sieci powstanie 4.000 obiektów na terenie całego kraju. Pasaże handlowe będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. Opracowana przez firmę koncepcja zakłada budowę jednokondygnacyjnych obiektów. Pasaże będą składać się z powtarzalnych modułów o powierzchni 60 mkw, które w zależności od potrzeb najemcy mogą być łączone. Każdy z lokali będzie miał odrębne wejście dostępne bezpośrednio z przestronnego parkingu.

    Potencjalni najemcy mogą kontaktować się z Działem Komercjalizacji spółki „Czerwona Torebka” pod numerem telefonu: 785 858 858 lub mailowo pod adresem: [email protected]

    Poprzedni artykułŻywy pomnik pamięci
    Następny artykułRuszają testy gimnazjalne