Centrum Tekstyliów. Wnętrze jak z marzeń!

  0

  Każdy, komu marzy się oryginalny i niepowtarzalny wystrój wnętrza, od sypialni, przez salon, kuchnię po pokój dziecięcy, tutaj spełni swoje marzenia. Raj dla osób wrażliwych na piękno tkanin i dodatków ma aż 1500 metrów kwadratowych powierzchni, a wybór może przyprawić o zawrót głowy. W nowym Centrum Tekstyliów Domowych przy ulicy Bystrzyckiej 7a można nie tylko znaleźć rzeczy wysokiego gatunku i w najrozmaitszych wzorach, ale przy okazji na każdą kieszeń. – Oferujemy ceny producenta, bo większość asortymentu pochodzi z dwóch naszych fabryk, Franc Textil i Franc Gardiner – wyjaśnia Mariusz Lipnicki, specjalista ds. marketingu. – Wybór jest dostosowany do oczekiwań i możliwości każdego klienta. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, ale można wybierać między tymi niedrogimi, jak i z „górnej półki”.

  Wyprawę przez Centrum można zacząć od półek z barwnymi ręcznikami, kołdrami, poduszkami i narzutami, by później zakręcić do bajecznie kolorowych dodatków kuchennych. Tutaj można znaleźć obrusy, podkładki, rękawice czy tekstylne koszyki na pieczywo. Uwagę przyciąga ogromny wybór firan, zasłon, tkanin i rolet. Są także wszelkie tekstylia do pokojów dziecięcych, w radosnych kolorach i niebanalnych kształtach. Centrum oferuje również wykonywane na zamówienie fotele, pufy i siedziska z szerokiej gamy tkanin tapicerskich.

  – Nasza propozycja nie kończy się na gotowych produktach – dodaje Mariusz Lipnicki. – Na klientów czekają specjaliści, którzy doradzą, jak zaaranżować wnętrze. Można zamówić uszycie zasłon, obrusów, poduszek, drobnych dodatków z wybranego przez siebie materiału. Wykonujemy także rolety na zamówienie, dostosowane do każdego kształtu i rozmiaru okien.

  Buszowanie między półkami może zając sporo czasu, dlatego w centrum pomyślano o panach. Mogą poczekać na żony w specjalnie przygotowanym miejscu z wygodnymi kanapami.

  Centrum Tekstyliów Domowych zaprasza od 1 kwietnia. Od poniedziałku do piątku czynne będzie w godzinach 10.00 – 18.00, w weekendy od 9.00 do 14.00. Udanych zakupów!

  [photospace]

  Poprzedni artykułSzajka włamywaczy grasowała 2 lata
  Następny artykuł8-latek potrącony na przejściu