Cel pokonać Orlika

  1

  Nietypowo, bo już w czwartek rozpocznie się 25 seria spotkań w II lidze. W Kaliszu Szczypiorno podejmie MKS Poznań. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.30.

  Pozostałe mecze odbędą się w sobotę i niedzielę. ŚKPR Świdnica czeka wyjazd do Orlika Brzeg. Aby utrzymać drugie miejsce w tabeli nasz zespół musi to spotkanie wygrać. Podopieczni Krzysztofa Mistaka z pewnością są faworytami tego pojedynku, w żadnym wypadku rywali nie można jednak lekceważyć. Orlik zajmuje w tabeli jedenaste miejsce i ma w dorobku 15 punktów. Stać go na sprawienie niespodzianki. W tym sezonie między innymi dwukrotnie zremisował ze Szczypiornem Kalisz, kilka meczów przegrał różnicą 1-2 bramek, a w Lesznie uległ Arotowi tylko pięcioma trafieniami, wygrywając drugą połowę 12:8. W Świdnicy ŚKPR pokonał Orlika 34:18.

  W sobotę możemy poznać zwycięzcę ligi. Stanie się tak, jeśli ekipa z Leszna zdobędzie przynajmniej punkt w meczu z przedostatnim Krokusem Bystrzyca. Nie odbieramy szans gościom, ale wszystko wskazuje na to, że dla gospodarzy będzie to formalność i na ostatni mecz do Dzierżoniowa pojadą już jako świeżo upieczeni pierwszoligowcy. Ciężka przeprawa czeka Żagiew Dzierżoniów, która zmierzy się na parkiecie nieobliczalnej Pogoni Oleśnica.

  Szczypiorno Kalisz – MKS Poznań (czwartek, 19.30)
  Arot Astromal Leszno – Krokus Bystrzyca (sobota, 18.00)
  Pogoń Oleśnica – Żagiew Dzierżoniów (niedziela, 15.00)
  Orlik Brzeg – ŚKPR Świdnica (sobota, 17.00)
  Zagłębie II Lubin – Sparta Oborniki Wlkp. (niedziela, 12.00)
  OSiR Komprachcice – SPR Jurist Nowa Sól (sobota, 18.00)
  Tęcza Kościan – Olimp Grodków (sobota, 17.00)

  Poprzedni artykułMotoserce. Motocykliści dzieciom
  Następny artykułCzy ktoś sprząta po psach?