Wymiana ciuszków dla dzieci

  5

  W sobotę 2 kwietnia 2011 roku spotykamy się już po raz trzeci na wymianie ubrań „Re-style”. Wymiana odbędzie się w Klubie Bolko w Świdnicy, na placu Grunwaldzkim 11.

  Tym razem formuła akcji została rozszerzona o wymianę ubranek dziecięcych. Rosnące szybko dzieci stanowią prawdziwe wyzwanie dla młodych mam, które muszą uporać się z koniecznością nabywania coraz to nowych ubranek, a także z narastającą ilością rzeczy, z których dziecko już wyrosło. Wymiana ciuszków dziecięcych jest alternatywą dla obciążonych portfeli rodziców. Jest to także okazja dla mam do wyjścia z domu, spotkania się z innymi kobietami w przyjaznej atmosferze. Wymiana dziecięca rozpocznie się o godzinie 15.00.

  O 17.00 zapraszamy na tradycyjną wymianę ubrań i akcesoriów. Niewątpliwą atrakcją wieczoru będą pokazy mody: pokaz autorskiej kolekcji Ady Sokołowskiej, uczennicy I LO w Świdnicy oraz międzypokoleniowy pokaz- niespodzianka. Dodatkowo uczestniczki będą mogły skorzystać na miejscu z przeróbek krawieckich od ręki. Będze też można porozmawiać ze specjalistką od bra-fittingu.

  Z myślą o kobietach, które nie mają z kim zostawić swoich pociech przez cały czas trwania akcji będzie czynny „punkt malucha”. W czasie, gdy ich mamy będą buszować pomiędzy niezliczonymi ilościami ubrań, na dzieci będzie czekała moc zaplanowanych specjalnie dla nich atrakcji. Pod opieką wykwalifikowanych pedagogów spędzą niezapomniane chwile, biorąc udział w zabawach i konkursach.

  Wszystko to nieodpłatnie!

  Zapraszamy!

  Spring’04 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozkwitu Kreatywności

  Poprzedni artykułBędzie “Goło i wesoło”!
  Następny artykułWojewódzkie dziury w centrum miasta