Strona główna Magazyn Weekend z Magazynem Swidnica24.pl

Weekend z Magazynem Swidnica24.pl

2

O takim lekarzu marzą wszyscy pacjenci – kompetentny, serdeczny, dostrzegający przede wszystkim człowieka a nie jednostkę chorobową. Te marzenia uosabia bohaterka rozmowy Wacława Piechockiego – doktor Ewa Kilar, znakomity onkolog i wyjątkowa kobieta. O czym marzy ona sama? Przeczytaj w ‘Tkaniu życia”.

Wywiad z Ewą Kilar jest jedną z wielu propozycji najnowszego Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn). Czy dzieci sławnych rodziców mogą bez odcinania kuponów sławy zapracować na własny sukces? Zdaniem Kamila Franczaka doskonałym przykładem na to, że talent broni się sam, jest kariera braci Cugowskich. Dla równowagi – recenzja najnowszej płyty wokalisty, który bez zaplecza w postaci rodziców-gwiazd z sukcesem wydał płytę. Jaki jest najnowszy krążek Mateusza Krautwursta i jego zespołu The Positive? Sprawdź, zaglądając do działu Muzyka.

Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów, wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane z płatnościami kartą. Czy sklep może ograniczać nasze prawo do takiej formy płatności?

Zapraszamy także do czarodziejskiej kuchni Penelopy, która tym razem podpowiada, jak wyczarować pyszne śledzie na ostatki.

Miłej lektury!

Poprzedni artykułCzy zawsze możemy płacić kartą?
Następny artykułJaką szkołę wybrać po gimnazjum?