„Smak Kobiety”

  2

  MDK Świebodzice zaprasza na wieczór pełen smaków kobiecości. Zobaczymy kobiety ukryte w obrazach, muzyce, rozmowie i kwiatach. A to wszystko za sprawą zaproszonych artystów i ich obrazów pełnych pasji oraz talentu. Zbyszek Nowak – mieszkaniec pobliskiego Dobromierza – dobrze się czuje w każdym temacie, zatem na jego obrazach znaleźć można tajemnicze kobiety w różnych ujęciach. Artysta równie świetnie odnajduje się w tematyce sakralnej.

  Zbyszek Nowak zajmuje się malarstwem od dzieciństwa, a jego prace wzbogacają prywatne kolekcje. Natomiast Irena Kędziora – malarka z Wałbrzycha – od kilkunastu lat zajmuje się sztuką. Jako emerytowana nauczycielka plastyki, teraz ma czas na pełny rozkwit pasji. Jej prace dają wyraz subtelnej kobiecości. Wernisaż artystów to okazja do podziwiania i do nabycia ich intrygujących prac. Wystawa potrwa do 25 Marca.

  Smak wieczoru wzbogaci muzyczna niespodzianka !

  MDK zaprasza na wieczór pełen wysmakowanych atrakcji – wernisaż Ireny Kędzior oraz Zbyszka Nowaka, koncert i poczęstunek. 4 marca o godz. 19:00 w MDK czeka SMAK KOBIETY

  Aneta Sterna, MDK

  Poprzedni artykułEwakuacja w szkole
  Następny artykułSfotografuj, namaluj dziedzictwo