Terlikowski w Świdnicy o bioetyce

  29

  Znany dziennikarz i publicysta, redaktor naczelny prawicowego portalu Fronda.pl  przyjedzie do  Świdnicy na zaproszenie Stowarzyszenia Rodzice Rodzicom. Tematem wykładu i dyskusji będzie bioetyka we współczesnym życiu. Spotkanie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej akcji „Kuźnia Wiary”. Początek o 19.00, 14 lutego w Miejskim Teatrze w Świdnicy. Wstęp wolny.

  „Stowarzyszenie Rodzice Rodzicom skupia głównie rodziców, którzy chcą mieć wpływ na bezpośrednie otoczenie swoich rodzin, miejsc pracy i szkół. Dostrzegając zmiany i widząc potrzebę bezpośredniego kontaktu z autorytetami oraz fachowcami zdecydowaliśmy się na zorganizowanie cyklu wykładów Kuźnia Wiary w Świdnicy” – pisze w zaproszeniu Joanna Kaptur, prezes stowarzyszenia.

  Stowarzyszenie spodziewa się otwartego dialogu pokoleń w obliczu wyzwań, jakie stawia nam szybko zmieniająca się cywilizacja. Liczy na wysoki poziom wykładów i dyskusji oraz atrakcyjność tematów rzadko obecnych w  mediach. Formuła spotkań przewiduje wykład, przerwę na kawę, zakup literatury a następnie konfrontację poglądów w dyskusji panelowej.

  foto WIKIPEDIA

  Poprzedni artykułBłotnista maź zalewa Orlik
  Następny artykułBezpieczne ferie 2011