Światełko dla Mai

  1

  Charytatywna aukcja dzieł sztuki, wystawa i koncert będzie towarzyszyć wyjątkowemu wydarzeniu. Już w najbliższą sobotę 26 lutego o godzinie 17:00  w teatrze miejskim w Świdnicy zabłyśnie „Światełko dla Mai”.

  Maja urodziła się z wrodzoną wadą genetyczną. Ma wadę wzroku, wadę w przegrodzie nosowo-gardłowej, wadę nerek, wadę żołądka, skrócone kończyny dolne i górne, opóźnienie w rozwoju psycho-ruchowym. Lekarze nie dawali jej żadnych szans na dalszy rozwój fizyczny. Maja dzięki rehabilitacji poczyniła ogromne postępy, jednak na dalsze leczenie chorej dziewczynki potrzebne są pieniądze. Dlatego rodzina i przyjaciele Mai Tyczyno postanowili zorganizować charytatywną aukcję i koncert. Cały dochód z licytacji obrazów zostanie przekazany na leczenie dziecka.

  Imprezę w teatrze poprowadzą Adriana Zadra Szymańska oraz Kazimierz Kopystyński. Koncert gitarowy da Witek Łukaszewski. Obrazy przekazane przez wybitnych artystów będzie można zobaczyć już od 17 lutego w holu teatru, w czasie pracy Świdnickiego Ośrodka Kultury lub podczas imprez organizowanych przez ŚOK.

  Zapraszamy! 26 lutego wszyscy „zapalmy” Światełko dla Mai

  Poprzedni artykuł„Jak zostać królem” w teatrze
  Następny artykułRusza Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw