Program Dni Świdnicy 2011 – szczegóły

  60

  Znany jest już szczegółowy program tegorocznych Dni Świdnicy. Jak już wcześniej informowaliśmy, na święcie naszego miasta pojawią się dwie gwiazdy. Pierwsza to legenda polskiego rocka – zespół KULT, druga to Bayer Full, gwiazda muzyki disco – polo.  Start najbardziej wyczekiwanej przez świdniczan imprezy 24 czerwca. Na miłośników zabawy pod gołym niebem będzie czkać moc atrakcji. Przez trzy dni na ulicy Parkowej zabrzmią wszystkie rodzaje muzyki.

  Tak bawiła się publiczność podczas Dni Świdnicy 2010

  – W pierwszy weekend wakacji zapraszamy na ul. Parkową z nadzieją, że każdy znajdzie coś dla siebie – mówi  Witold Tomkiewicz, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury. Piątek upłynie w rytmach regae. Zagrają takie składy jak Bethel i Tabu, a zakończy się dyskoteką pod gwiazdami. Za konsolą stanie jeden z najsłynniejszych polskich didżejów  – DJ Adamus. Sobota będzie rockowa z Kultem w roli głównej. Na scenie pojawi się także zespół ZERO PROCENT , na koniec wystąpi Behavior. Sobota będzie jedynym dniem biletowanym podczas Dni Świdnicy 2011. – Ostateczna cena biletu jeszcze nie jest znana – informuje Witold Tomkiewicz, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury. Sobotnie rockowe granie zakończy pokaz fajerwerków. W niedzielę jak zwykle rodzinnie będziemy bawić się słuchając coverów Bony M i niedawnych zdobywców Chin – zespołu Bayer Full.

  Oprócz gwiazd na scenie zaprezentują się lokalne zespoły artystyczne. Zostaną rozstrzygnięte konkursy, m.in: Świdnica i Świdniczanie 2011, którego współorganizatorem jest Swidnica24.pl.

  Poniżej przedstawiamy ramowy program Dni Świdnicy 2011

  24 czerwca (piątek)

  Dzień z reggae

  18:30 Bethel

  20:15 TABU

  22:00 – 00:00 Dyskoteka pod gwiazdami – DJ Adamus

  25 czerwca (sobota)

  Dzień z rockiem

  18:00 ZERO PROCENT

  21:00 KULT

  22:30 Behavior

  00:00 Pokaz fajerwerków

  Sobota będzie jedynym dniem biletowanym.

  26 czerwca (niedziela)

  Dzień rodzinny

  18:00 Covery grupy Bony M w wykonaniu zespołu Babylon

  20:30 Bayer Full


  Poprzedni artykułŚwidnica włączy się do protestu?
  Następny artykułBlue Cafe po liftingu