Lawendowa Kuchnia zadebiutowała

  16

  – To wszystko, nawet najcięższe prace, jest dziełem mojej mamy i moim – z dumą opowiadała Katarzyna Szymańska, laureatka Debiutu Gospodarczego 2010. Dzisiaj oficjalnie otworzyła przy ulicy Bohaterów Getta 2 restaurację La Grande Familia Steak House – Lawendowa Kuchnia.

  Wystrój utrzymany jest w klimacie Prowansji – biało-niebiesko-fioletowym, z dzierganymi ręcznie serwetami, barem z pobielonych cegieł, z białymi deskami na ścianach. Całość tworzy sympatyczny, swojski nastrój. – Serwujemy dania z grilla, sałatki, warzywa na parze, olbrzymie naleśniki – gospodyni prezentuje z dumą kartę dań. Są także małe porcje dla dzieci i możliwość zamówienia specjalnego, rodzinnego obiadu. Ceny bardzo umiarkowane, m.in. z promocyjnym dwudaniowym obiadem za 10 złotych. Debiutantka na dobry początek od prezydenta miasta otrzymała w prezencie lawendowe bukiety i poduszkę. – Jak najedzony gość zechce się zdrzemnąć, będzie przydatna – żartował Wojciech Murdzek.

  Katarzyna Szymańska w drodze konkursu otrzymała 20 tysięcy złotych na rozkręcenie własnego biznesu. To przy wszystkich kosztach, które sięgnęły kwoty 10 razy większej, może nie za wiele, ale – jak mówi Katarzyna – każdy grosz się liczy. Teraz debiutująca restauratorka liczy na to, że świdniczanie i turyści polubią Lawendową Kuchnię.

  asz

  [photospace]

  Poprzedni artykułOkradali altankę po altance
  Następny artykułSchronisko w Lubachowie gotowe…[VIDEO]