Baza Firm na Swidnica24.pl

  0

  Jak szybko i bez kłopotów dotrzeć do klientów bądź kontrahentów? Najprościej znaleźć się w przejrzystym spisie przedsiębiorstw oraz usług. Od dzisiaj każda z firm może umieścić swoje pełne dane wraz z opisem, ilustracjami oraz dokładną lokalizacją w bazie www.firma.swidnica24.pl Specjalna strona będzie dostępna na najpoczytniejszym portalu w powiecie świdnickim – www.swidnica24.pl.

  Właściciele firm mają do wyboru 4 pakiety, od najtańszego, który kosztuje 25 złotych netto rocznie do platynowego – 299 złotych netto za rok.

  Pakiet Podstawowy w cenie 25 złotych (netto) obejmuje: rejestrację firmy w katalogu, miniaturka strony, odnośnik do strony, pełne dane teleadresowe, godziny otwarcia, opis firmy (HTML)

  Pakiet Srebrny w cenie 50 złotych (netto) obejmuje:rejestrację firmy w katalogu, miniaturka strony, odnośnik do strony, pełne dane teleadresowe, godziny otwarcia, opis firmy (HTML), dodanie lokalizacji na mapie, dodanie strony do 3 kategorii

  Pakiet Złoty w cenie 199 złotych (netto) obejmuje:rejestrację firmy w katalogu, miniaturka strony, odnośnik do strony, pełne dane teleadresowe, godziny otwarcia, opis firmy (HTML), dodanie lokalizacji na mapie, dodanie strony do 3 kategorii, wpis promowany na stronie głównej

  Pakiet Platynowy w cenie 299 złotych (netto) obejmuje:rejestrację firmy w katalogu, miniaturka strony, odnośnik do strony, pełne dane teleadresowe, godziny otwarcia, opis firmy (HTML), dodanie lokalizacji na mapie, dodanie strony do 3 kategorii, wpis promowany na stronie głównej, reklama typu slider na stronie głównej oraz dodanie fotogalerii.

  Jak dodać wpis w Bazie Firm  www.firma.swidnica24.pl?

  Pierwszy etap rejestracji firmy w katalogu to założenie bezpłatnego konta w serwisie.
  Po poprawnym zalogowaniu się klikamy w prawym górnym rogu na polu WYPEŁNIJ FORMULARZ, następnie będziemy mogli wybrać 1 z 4 przygotowanych pakietów. Rejestracja firmy następuje poprzez wybranie interesującej nas opcji (zielony przycisk DODAJ WPIS) i wypełnienie oraz przesłanie formularza.

  Proces rejestracji jest intuicyjny i nie powinien zająć więcej niż 5 minut.

  Kiedy wpis się ukaże?

  Wpis zostanie dodany do Bazy po 48 godzinach od zaksięgowania opłaty na podanym koncie.

  Jakie korzyści płyną z umieszczenia swojej firmy w bazie?

  – ułatwiony dostęp do podstawowych informacji o firmie dla potencjalnych nowych i obecnych klientów
  – promocja firmy w lokalnym, moderowanym katalogu branżowym
  – zwiększenie ruchu na swojej stronie internetowej, poprawa statystyki odwiedzin
  – mocny link do własnej strony, element szczególnie istotny przy pozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach np. google.pl
  – dodanie słów kluczowych, dzięki którym klienci z łatwością odnajdą informacje o świadczonych usługach
  – możliwość własnoręcznej edycji danych firmy, w tym także rozszerzenia świadczonych usług podczas całego okresu publikacji w bazie

  Baza Firm  – www.firma.swidnica24.pl – ułatwi  odnajdywanie interesujących branż i poszukiwanie klientów. Zapraszamy!

  Poprzedni artykułŁącznik do A4 będzie z betonu
  Następny artykułKino Gdynia zaprasza