Wygraj bilety [KONKURS]

  0

  Dla Czytelników portalu internetowego Swidnica24.pl mamy do rozlosowania 3 pojedyncze bilety na dwa koncerty.

  14 stycznia w Kawiarni na Piętrze wystąpi Ela Dębska, aktorka, kompozytorka, a przede wszystkim wyjątkowa polska piosenkarka. Zaprezentuje swoje możliwości wokalne w specjalnym programie poświęconym pamięci Janis Joplin. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30. Natomiast dzień później w tym samym miejscu wystąpi kwartet Mateusza Puławskiego.

  Kwartet jazzowy Mateusza Puławskiego powstał w 2010 roku i od początku składał się w połowie ze studentów, a w połowie z absolwentów Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Zespół oscyluje w głównym nurcie jazzu, korzystając jednak z elementów latin jazzu i awangardy lat 60-tych. Kwartet wykonuje przede wszystkim autorskie kompozycje lidera, ale nie stroni także od grania standardów jazzowych lat 50′ i 60′. Dość nietypowy, jak na zespoły tego typu, akustyczny skład bez perkusji ukazuje niesłyszalne do tej pory niuanse brzmieniowe. Gloria Janeczek- śpiew, Mateusz Puławski- gitara, Tomasz Kosowski- saksofon tenorowy, Szymon Caban- kontrabas.

  Żeby zdobyć bilet na koncert, wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected]; w temacie prosimy wpisać datę koncertu, na który chcecie Państwo się wybrać, prosimy również o podanie  imienia i nazwiska oraz numer telefonu. Na e-maile czekamy do czwartku do godziny 22:00.

  Poprzedni artykułKolęda w Teatrze Miejskim [FOTO]
  Następny artykułZatankował i odjechał