Odpocznij z Magazynem Swidnica24.pl

  2

  Nawet w najsmutniejszych chwilach można dostrzec piękno życia. Może to ośnieżone drzewa, może  wspomnienie lata,  może czyjś bezinteresowny uśmiech?


  Na chwilę refleksji w nowym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn) zaprasza Wacław Piechocki, autor felietonu nie do końca smutnego. Natomiast o radości życia przekonają się Państwo, czytając wywiad z jednym pytaniem, którego bohaterką jest osoba o niespożytej energii i optymizmie – strzegomianka  Wioletta Urban, motor jednej z najważniejszych imprez folklorystycznych na Dolnym Śląsku.

  Wokalista zespołu „Zero Procent” Kamil Franczak z powodzeniem znów odkurza półkę z płytami udowadniając, że nie warto sugerować się playlistami i opłaci się sięgnąć choćby do mniej znanych utworów w wykonaniu Andrzeja Piasecznego. Polecamy także rozmowę z wokalistą wrocławskiej grupy „The Natural”, która powoli zdobywa uznanie publiczności.

  Co zrobić, gdy znów o 5.00 rano budzi nas sms z kolejną informacją o fantastycznej wygranej? Sposoby na niechciane wiadomości podaje Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów. A Penelopa w kuchni znów podróżuje i czaruje, tym razem ujawniając tajemnicze wątki z życia… kapusty.

  Pogody ducha i miłej lektury!

  asz

  Poprzedni artykułTkanie życia: Wioletta Urban
  Następny artykułWirus A/H1N1 w Latawcu