Na licytacji znajdziesz …

  3

  W dzieciństwie chciałeś być strażakiem lub bić wszelkie rekordy na basenach świata? Teraz przed Tobą niepowtarzalna okazja. Wśród rzeczy przekazanych na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazły się takie przedmioty, jak hełm strażacki przekazany przez Powiatową Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy czy czepek pływacki z autografem mistrzyni olimpijskiej  Otylii Jędrzejczak, przekazany przez Mediator Group SA.

  Przed nami XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Największa kapela pod batutą Jurka Owsiaka w tym roku ponownie zagra dla najmłodszych. Pieniądze będą zbierane  na profesjonalny sprzęt medyczny dla urologii i nefrologii dziecięcej.

  Zobacz pełną listę gadżetów przekazanych na licytację. Start godzina 12:00 świdnicki Rynek. Przypominamy również o naszym Orkiestrowym konkursie, w którym jest do wygrania netbook. Szczegóły konkursu Wygraj netbooka! [KONKURS]

  Bilety na kabaret „Łowcy.B” 2 szt., bransoleta z Nepalu, czapki rowerowe 2 szt., czapki uszatki z logo miasta – 3 szt, czepek z autografem Otylii Jędrzejczak, drabina – 1- szt., dukat świdnicki, flaga igrzysk olimpijskich w TAMPERIO – kat. do 16 lat, fotografia – Himalaje autorstwa Piotra Snopczyńskiego Kościół z jego autografem – 2 szt, hełm strażacki, kalendarz kieszonkowy WOŚP, kalendarz „trójnik” WOŚP, kalendarz na płótnie, karnety 10-wejściowe na basen – 3 szt, karnety 10-wejściowe na lodowisko – 3 szt, Kodeks Praw Dziecka – wydanie specjalne, Komisarz Lew, komplet zimowy (opaska i szalik), koszulka z autografem Mariusza Jurasika – reprezentanta Polski w piłce ręcznej, koszulka Moto Świdnica, koszulka z autografami zawodników GKS Bełchatów, koszulka WOŚP – 1 szt., koszulka polo Honda, koszulka z logo miasta + saszetka – 3 szt, książka z autografem Saszetka Owsiaka, kubek WOŚP, kubek z logo orkiestry – 5 szt, kubek z logo miasta – 3 szt, kupon na wymianę oleju, kurtka rowerowa, lornetka, maskotka Dzik świdnicki, medale z Mistrzostw Świdnicy Strong Menów, moneta 2 zł Świdnica bez etui, notes w oprawie z długopisem (mały), notes w oprawie z długopisem (średni), notes w oprawie z długopisem (duży), obraz autorstwa Edwarda Lutczyna, parasolki z logo powiatu Świdnica, pendrive, piłka z Mistrzostw Świata, piłka do nogi, plakat WOŚP – 5 szt, plakat z autografem Przemysława Salety, Piotra Betleja i Rafała Fiołka – 5 szt, plecak i czapeczka z logo miasta – 3 x, płyta DVD – Jubileuszowy Przystanek Woodstock, płyty Przystanek Woodstock: Dżem I, Dżem II, Kobranocka, podkładki korkowe z logo Świdnicy – 2 komplety, ręcznik sportowy, saszetka i kalendarz, seans w Planetarium, stroik kwiatowy, stroik kwiatowy mały, stroik ze świeczką, stroik – łabędź, suita muzyczna o Świdnicy, szalik Intern Mediolan (oryginał) – zwycięzcy Ligi Mistrzów, talon na obiad w klubie muzycznym „Łaźnia”, talon na posiłek w barze MG. Janek – ul. Łukowa- 2 szt, talon na mycie samochodu – 6 szt, śpiwór i mata samopompująca, telefon, torba sportowa, urodzinki z AleHecą – usługa dla dzieci, wino „Burgogne”, zabawka „Zośka” z Mistrzostw Świata Juniorów w Kolarstwie w Singapurze – 2 szt, plakaty Przemysława Salety z autografami- szt. 5, plakaty Mediator Motoświdnica Racing Team z autografami – szt. 5, puchar Piotra Betleja za zajęcie II Miejsca w Motocyklowych Wyścigowych Mistrzostwach Europy na Słowacji, plakaty zespołu „Zero Procent” z autografami.

  Lista nie jest ostatecznie zamknięta. Każdy może dołożyć własny gadżet. Harcerze czekają od 12.00 na świdnickim Rynku!

  Poprzedni artykułZabawa i pomoc w czasie ferii
  Następny artykułGdzie i jak zagra Wielka Orkiestra?