Magazyn Swidnica24.pl z konkursem

  0

  Tym razem  piątkowy Magazyn Swidnica24.pl to nie tylko porcja rozrywki i refleksji. Szczególnie polecamy „Konkurs czytelniczy” w dziale książka! Warto uważnie przyjrzeć się liście 100 lektur i sprawdzić, które znamy, które nigdy nas nie zainteresowały, a których być może nienawidzimy. Najciekawsze spostrzeżenia, zamieszczone przez Państwa w komentarzach, nagrodzimy… oczywiście książkami.

  Jak co tydzień w „Kuchni” czaruje Penelopa, która tym razem podpowiada, jak bez zbędnego wysiłku upiec pyszny chleb i przygotować twarożek na okrasę. Kamil Franczak, wokalista zespołu „Zero Procent”, bierze pod lupę wysyp nowych muzycznych programów w stacjach telewizyjnych, a Wacław Piechocki w felietonie udowadnia, że na życie zgodne z zaleceniami różnej maści specjalistów życia nie wystarcza.

  Niezawodna Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów wyjaśnia różnicę między zadatkiem a zaliczką. Wacław Piechocki w „Tkaniu życia” o marzenia przepytuje kolejnego, niezwykłego mieszkańca Świdnicy – Tadeusza Golińczaka.

  Wystarczy kliknąć w zakładkę „MAGAZYN” i wyśmienita zabawa murowana. Zapraszamy!

  Poprzedni artykułCzary Penelopy: Domowy chleb z twarożkami
  Następny artykułSuperniania: Certyfikat dla rodzica?[FOTO, AUDIO]