Znamy już gwiazdy tegorocznych Dni Świdnicy. Spośród dwóch ofert, które wpłynęły w przewidzianym terminie do Świdnickiego Ośrodka Kultury najlepsza okazała się, podobnie jak w ubiegłym roku oferta konsorcjum dwóch firm z Opola.
– Pierwszy weekend wakacji zapraszamy na ul. Parkową z nadzieją, że każdy znajdzie coś dla siebie. – mówi Witold Tomkiewicz. Piątek upłynie nam w rytmach regae a zakończy się pod dyktando jednego z najsłynniejszych polskich didżejów DJ Adamusa. Sobota będzie rockowa z Kultem w roli głównej a w niedzielę, jak zwykle rodzinnie będziemy bawić się słuchając coverów i niedawnych zdobywców Chin – zespołu Bayer Full.
– Program jest skromniejszy niż planowano, bo szyki organizatorom pokrzyżowało wprowadzenie od pierwszego stycznia podatku VAT od usług agencji artystycznych. Z tego też powodu poważnie rozważamy biletowanie jednego z trzech dni tegorocznych Dni Świdnicy. – informuje Witold Tomkiewicz, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury.

![Skazańcy zabrali się za sprzątanie. Zebrali kilkadziesiąt worków śmieci i porzucone gabaryty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/osadzeni-sprzatali-gmine-Jaworzyna-2026.03-mix-238x178.jpg)
![Bel-Pol odebrał Złote Serduszko WOŚP z rąk Jurka Owsiaka [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Bel-Pol-odebral-Zlote-Serduszko-WOSP-z-rak-Jurka-Owsiaka-1-238x178.jpg)




![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/ul.-Franciszkanska-1-100x75.jpg)

![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)