Alchemia na płycie

  1

  Świdnicki Ośrodek Kultury w 2010 roku realizował projekt „Alchemia Teatralna”. Pokłosiem spotkań z teatrem jest płyta DVD, wydana na zakończenie projektu.

  Z wielką przyjemnością oddajemy płytę DVD z nagraniami wydarzeń artystycznych takich, jak warsztaty, wykłady, spektakle, spotkania  z aktorami, zrealizowanych w ramach naszego  projektu. Dodatkiem do płyty jest publikacja, w której  znalazł się pełen opis „działań alchemicznych”. – informuje Halina Szymańska ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  08.10.2010 r. Mateusz Damięcki podczas spotkania z miłośnikami teatru

  Zachęcamy wszystkich do sięgnięcia do skarbca, bo obcowanie ze sztuką wzbogaca wewnętrznie niezależnie od tego, czy występuje się w roli współtwórcy czy  też współuczestnika teatralnego misterium.

  Projekt „Alchemia teatralna” został  zrealizowany z udziałem  środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasta Świdnica i Świdnickiego Ośrodka Kultury. Wszelkie informacje na temat „Alchemii teatralnej” i płyty edukacyjnej projektu  można uzyskać w Świdnickim Ośrodku Kultury u pani Haliny Szymańskiej – koordynatora projektu:  tel., 074/851-56-53 074852-13- 37

  Poprzedni artykułWałbrzyska do kapitalnego remontu. Kiedy?
  Następny artykułON AIR Wysockiego