Zarząd powiatu w nowym składzie

  5

  Zarządu Powiatu w Świdnicy wczoraj po raz pierwszy obradował w nowym składzie: Zygmunt Worsa – przewodniczący i starosta świdnicki, Alicja Synowska – wicestarosta oraz Sabina Cebula, Henryk Rosiek i Szczepan Kownacki – członkowie zarządu. Oprócz omówienia spraw bieżących nowy zarząd ustalił priorytety na najbliższe miesiące. Podjęto decyzję, że już od stycznia wszyscy zapoznają się ze stanem mienia powiatu oraz realizacją największej inwestycji drogowej – budową łącznika do autostrady A4. Postanowiono przyjrzeć się budynkom należącym do powiatu, sprawdzić stan dróg powiatowych, a także odwiedzić jednostki organizacyjne.  Zarządy tak jak w poprzedniej kadencji będzie się spotykał w każdy wtorek.

  – Bardzo ważnym punktem będzie wspólnie pochylenie się nad projektem przyszłorocznego budżetu, który został już przyjęty przez poprzedni zarząd. Czeka nas mnóstwo pracy, ale wszyscy jesteśmy gotowi na konstruktywną współpracę. Będzie to już trzecia kadencja mojej pracy w powiecie i mam nadzieję, że ten zarząd będzie podejmował same dobre decyzje dla mieszkańców naszego powiatu. – zapewnia starosta świdnicki Zygmunt Worsa, który jest także przewodniczącym Zarządu Powiatu.

  Deklarację spokojnej pracy złożyła również Alicja Synowska, która w kadencji 2010-2014 będzie pełniła funkcję wicestarosty.

  Poprzedni artykułAnioł już świeci! [FOTO]
  Następny artykułCudowne nudzenie się w Kazimierzu