Turniej przy akompaniamencie Orkiestry

  0

  Sport od zawsze wzbudza wiele emocji. Ale czy wiesz, ile ekscytacji może dostarczyć gra w pingponga? Wyobraź sobie szybką wymianę ciosów, wynik zmieniający się co kilka sekund, skupienie zawodników, a w tle… pomoc potrzebującym.

  Tak! Ponieważ sportowa rywalizacja zostanie połączona z możliwością niesienia wsparcia osobom, które go potrzebują. Już po raz 19. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje ogólnopolską zbiórkę pieniędzy. W związku z tym wydarzeniem w Świdnicy rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego, połączony z licznymi licytacjami.

  W świdnickiej Hali Sportowej Zawiszów nie zabraknie atrakcji! Kluczowe wydarzenie dnia to wspomniany turniej tenisa stołowego. Zgłoszeni zawodnicy zostaną podzieleni na kilka kategorii wiekowych, w których będą walczyć o zwycięstwo oraz upominki i puchary dla najlepszych zawodników.

  To już druga edycja

  Zeszłoroczny turniej zgromadził ponad 80 zawodników. W tym roku liczmy na większą frekwencję, ponieważ jest to druga edycja. Wprowadziliśmy osobną kategorię dla zawodników ligowych, tak aby zgromadzić jak największą liczbę osób grających amatorsko. Po trzecie turniej odbędzie się w sobotę, gdzie większość imprez WOŚP jest planowana na niedzielę. – powiedział Roman Kuc.

  Turniej organizowany przez Sekcję Tenisa Stołowego przy LZS Świdnica oraz Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy rozpocznie się 8 stycznia o godzinie 14.30. Wpisowe wynosi 5 zł dla dzieci i młodzieży, a 10 zł dla osób dorosłych. Do akcji przyłączyła się również Agencje Medialna ARETE, która zajęła się obsługą medialną wydarzenia.

  Zagraj z ligowcami

  Już o godzinie 17:15 odbędzie się również mecz pokazowy. Będzie to świetna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zawodnikami I i II ligi! Oprócz sportowej rywalizacji można się spodziewać także licytacji, do udziału w których zachęca jeden z organizatorów – Roman Kuc z LZS Świdnica. – Zapraszamy sponsorów i osoby zainteresowane przekazaniem przedmiotów do licytacji. Zapraszamy rodziny, zawodników innych dyscyplin i nie tylko. Tym razem zebrane fundusze zostaną przekazane dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

  Nie jesteś fanem pingponga?

  Mimo wszystko możesz pomóc! Wystarczy, że przekażesz przedmiot na licytację, bądź dokonasz zakupu podczas kwesty. Pamiętaj – każda pomoc się liczy! Szczegółowych informacji na temat drugiego Świdnickiego Turnieju Tenisa Stołowego udziela Roman Kuc, tel. 500 383 284.

  Turniej przy akompaniamencie orkiestry
  Poprzedni artykułZima: znów utrudnienia na drogach
  Następny artykułSrebrny Rumcajs trafił do …