Szukają winnego

  37

  Rodzina i przyjaciele policjanta, poszkodowanego we wczorajszym wypadku, zwracają się za pośrednictwem portalu Swidnica24.pl z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy.

  Poniżej publikujemy treść apelu

  „W związku z wczorajszymi wydarzeniami tj. w dniu 27.12.2010 zwracamy się z prośbą do Czytelników o pomoc w ustaleniu sprawcy zdarzenia, do którego doszło około gdz. 7:15 przed miejscowością Pszenno. Z tira poruszającego się od strony Świdnicy w kierunku Wrocławia spadła bryła lodu silnie raniąc kierowcę samochodu osobowego jadącego z naprzeciwka. Poruszał się nim jadący do pracy funkcjonariusz policji, który sam przed utratą przytomności wezwał o godz. 7:17 karetkę pogotowia. Poszkodowany doznał licznych obrażeń: rany cięte szyi i twarzy, wiele odłamków szkła w oczach i wstrząs mózgu. W związku z faktem, iż ofiarą mógł być każdy z nas: my osobiście, członek naszej rodziny, znajomy, zwracamy się z prośbą o jakiekolwiek informacje, które umożliwią odnalezienie winnego. Pamiętajmy, że warunki panujące na drodze wymagają od nas szczególnej ostrożności, ale w takich sytuacjach, kiedy kierowca tira wsiada do samochodu i prowadzi go bez uprzedniego usunięcia śniegu i lodu z pojazdu, nawet nasza ostrożność niewiele nam pomoże.

  Osoby, które cokolwiek wiedzą na temat zdarzenia prosimy o kontakt bezpośredni z Redakcją, za co z góry serdecznie dziękujemy.”

  Rodzina i znajomi

  [photospace]

  Poprzedni artykułBohater na sesji w Świebodzicach
  Następny artykułNasza droga zima!