Świdnickie Kalambury rozgrzeją miasto

  1

  Czy słyszeliście, że to już 18 grudnia? Na świdnickim Rynku 10 drużyn będzie grało o atrakcyjną nagrodę dla siebie oraz wyjście na lodowisko dla swojej klasy! To oni i biorący udział grze znani świdniczanie rozgrzeją Świdnicę w samo południe w najbliższą sobotę!

  Jakich haseł mogą się spodziewać uczestnicy? Jak poradzą sobie z pokazaniem hasła podanego przez konferansjera? Czym nas zaskoczą? To wszystko będzie można zobaczyć już za niespełna 4 dni, na scenie – podeście na świdnickim Rynku.

  Agencja Medialna ARETE organizuje Świdnickie Kalambury pod honorowym Patronatem Urzędu Miasta. Mało tego zastępca prezydenta Waldemar Skórski weźmie udział w zabawie. Nie zabraknie także przewodniczącej Rady Miejskiej – Joanny Gadzińskiej oraz radnego Rafała Ząbczyka, którzy wspomogą drużyny. Ale kto jeszcze się pojawi podczas Świdnickich Kalamburów pozostanie na razie tajemnicą.

  Zgadnij…

  Uczestnicy będą pokazywali, rysowali hasła związane ze świdnickimi firmami, które zgodziły się wziąć udział w Kalamburach jako sponsorzy. A są to: Leroy Merlin w Świdnicy, firma Alcom, Helen Doron – angielski dla dzieci, Agencją Medialną ARETE oraz z Urzędem Miasta.

  Zagraj, pokibicuj!

  Jeżeli uczęszczasz do jednej ze szkół powiatu świdnickiego, to masz szansę wygrać przedświąteczny prezent dla siebie oraz wyjście na lodowisko dla całej swojej klasy.

  Masz ochotę spróbować swoich sił? Zgłoś się do biura organizatora poprzez e-mail, wpisując w jego treści imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Masz pytania? Zadzwoń pod numer 74 853 36 41.

  Masz ochotę przyjrzeć się zabawie Świąteczne Kalambury z bliska? Przyjdź 18 grudnia na Rynek w Świdnicy i rozgrzej się razem z nami! Zobacz jak 10 drużyn pojedynkuje się o nagrodę dla siebie i swojej klasy. Zobacz na własne oczy, która klasa z pośród świdnickich szkół uda się na lodowisko!

  Poprzedni artykułWygraj bilety na ŚKPR
  Następny artykułUlice lepsze i gorsze?