Świdnicki kryminał we Wrocławiu

  2

  Na XIX Wrocławskich Promocjach Dobrych Książek miała miejsce pierwsza publiczna prezentacja powieści kryminalnej „Tajemnice ulicy Pańskiej” Wojciecha Korycińskiego.

  Była to wyjątkowa okazja do nabycia książki przed oficjalną premierą, która jest zaplanowana na 15 grudnia w Świdnicy. W sobotę przez godzinę autor odpowiadał na pytania czytelników i podpisywał swoją powieść. Wśród czytelników i wydawców największe zainteresowanie wzbudziły nietypowy format i szata graficzna kryminału, a najczęściej zadawane pytanie dotyczyło lokalizacji ulicy Pańskiej w Świdnicy.

  ***

  Świdnica – schyłek XIX wieku. W zaułkach miejskich dochodzi do serii brutalnych morderstw. Ofiarami padają niewinni świdniczanie. Czy na pewno niewinni? Jedyni świadkowie – kamienice kryją mroczną zagadkę. Podkomisarz Julius Wittich wkracza do akcji, podejmując grę z Bestią. Wojciech Koryciński całą akcję umiejscowił właśnie w Świdnicy. Premiera „Tajemnic ulicy Pańskiej” już 15 grudnia podczas spotkania z autorem w klubie Łaźnia. O szczegółach poinformujemy.

  Poprzedni artykułDramat na drodze w Pogorzale [VIDEO]
  Następny artykułAkcja zima – koparki w centrum miasta