ŚKPR gra ostatni mecz, konkursy z nagrodami

  1

  Ostatnie tegoroczne spotkanie szczypiornistów Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej odbędzie się tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia (sobota, 18 grudnia, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów). Kibice, którzy przyjdą dopingować podopiecznych Krzysztofa Mistaka w konfrontacji z Pogonią Oleśnica już wtedy poczują atmosferę świąt. Do wygrania będą nagrody wartości 720 złotych!

  Konkursy z w przerwie meczów to stała atrakcja spotkań świdnickich piłkarzy ręcznych. Tym razem na posiadaczy biletów, do których uśmiechnie się szczęście w losowaniu czeka: osiem kart podarunkowych wartości od 20 do 100 złotych do realizacji w aptekach Pod Gryfem i Pod Koroną, trzy talony konsumpcyjne po 25 złotych każdy do lokalu Fosa, karnet na dziesięć ślizgawek na lodowisku, sprzęt sportowy firmy Dacco oraz talon wartości 35 złotych do studia urody Victoria!

  Także w przerwie meczu odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na zawodnika MVP (trwa głosowanie na stronie www.skprswidnica.pl). Sponsor zabawy – Perfumeria Świdnicka nagrodzi również najlepszego strzelca zespołu.

  Mecz z Pogonią Oleśnica kończy pierwszą rundę rozgrywek. Po jedenastu kolejkach świdniczanie mają na koncie 20 punktów i zajmują trzecie miejsce. Do prowadzących w tabeli Arotu Astromal Leszno i Żagwi Dzierżoniów, które w sobotę zagrają między sobą, tracą tylko dwa punkty. Rywal ma w dorobku jedenaście oczek, zajmuje siódme miejsce.

  Czy świdniczanie sięgną po jedenastą wygraną w tym sezonie przekonamy się w sobotę 18 grudnia o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów. Bilety w cenie 3 złotych, młodzież szkolna do lat 12 za okazaniem legitymacji szkolnej wstęp wolny. – Zawsze dajemy z siebie wszystko i chcemy dla Was wygrywać – zaprasza na mecz jeden z największych wojowników świdnickiej drużyny, kołowy Jakub Bąk.

  Poprzedni artykułWalczą ze śniegiem na ulicach Świdnicy
  Następny artykułSytuacja na drogach wraca do normy