Piękne dziewczyny z Mediatora w kalendarzu

  64

  Było sporo emocji podczas przygotowań i sesji zdjęciowej, ale efekt jest wyśmienity. Fotografie12 pięknych pań zdobią każdy miesiąc w kalendarzu (ściennym) Mediator Group SA na rok 2011. Nie bez powodu kalendarz nosi tytuł „Beauty 2011″– Wszystkie panie pracują w naszej firmie i są jej najlepszą wizytówką, a nie chodzi wyłącznie o niezaprzeczalną urodę – zaznacza Krzysztof Wierzęć, prezes Mediator Grup SA. Limitowana seria (500 egzemplarzy) już od piątku zacznie trafiać do najlepszych klientów firmy. 5 kalendarzy mamy dla Czytelników Swidnica24.pl.

  – Już po raz drugi zdecydowaliśmy się na takie wydawnictwo i zapadła decyzja, że w ten sposób powitamy każdy następny rok – dodaje Krzysztof Wierzęć. – Warto podkreślić, że panie na zdjęciach nie są anonimowe. Przy każdej fotografii jest imię i nazwisko, a także funkcja. Bardzo zależało mi właśnie na tym, by wyróżnić kobiety, bo to one stanowią podstawę (i przy okazji większość) zespołu. Dlaczego jest ich więcej niż mężczyzn? Bo kobiety są bardziej pracowite, odpowiedzialne i nierzadko mogą się pochwalić znacznie lepszym wykształceniem.  A przy okazji są po prostu piękne i seksowne!

  Każda z pań swoim portretem firmuje jeden miesiąc. – Taki mieliśmy pomysł i z tej prostej przyczyny nie dla wszystkich wystarczyło miejsca – wyjaśnia Krzysztof Wierzęć. –  Wybraliśmy najładniejsze zdjęcia, a nie panie! Warto dodać, że od początku do końca kalendarz jest profesjonalnie wykonany. Jestem przekonany, że ze względu i na jakość, i na urodę naszych dziewcząt śmiało możemy konkurować z kalendarzem Pirelli na 2011. Stylizację i wizaż przygotowała Judyta Rybka, autorką zdjęć jest Joanna Jankowska.

  Świadoma była decyzja o limitowaniu wydawnictwa. – Kalendarzy jest niewiele, bo chcemy, by były prestiżowym upominkiem dla tych, z którymi współpracuje się najlepiej – dodaje Krzysztof Wierzęć.

  Również Czytelnicy Swidnica24.pl są w tym gronie. Mamy dla Państwa 5 egzemplarzy. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: – Jaki jest nakład kalendarza Mediator Group SA na 2011 rok? Na odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym [email protected]. W liście  prosimy podać imię , nazwisko i numer telefonu w temacie koniecznie wpisać Kalendarz Mediator.

  W związku z dużym zainteresowaniem konkursem zwiększamy ilość kalendarzy. Do rozlosowania mamy w sumie 10 wyjątkowych kalendarzy, których nie kupisz w żadnym sklepie!

  Poprzedni artykułSytuacja na drogach wraca do normy
  Następny artykułTłumy na premierze świdnickiego kryminału