Dziewczyny z Gimnazjum nr 1 najlepsze

  0

  W czwartek, 16 grudnia, w sali sportowej Gimnazjum nr 3 w Świdnicy odbyły się zawody piłki siatkowej dziewcząt.  Turniej zorganizowano w ramach współzawodnictwa szkolnego.

  Do zmagań przystąpiły trzy reprezentacje świdnickich gimnazjów, grając ze sobą spotkania każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Oba spotkania dość łatwo wygrały dziewczęta z Gimnazjum nr 1, zajmując tym samym pierwsze miejsce w turnieju i przechodząc do dalszych szczebli rozgrywek.

  Skład zwycięskiego zespołu : Marta Gezella, Natalia Toporkiewicz, Sylwia Gramiak, Gabrysia Kuczyńska, Magda Dec, Karolina Melon, Agata Niedźwiecka, Aleksandra Całka, Marta Antonowicz, Aleksandra Godyla, Klaudia Soroka, Oliwia Burlaga.

  O drugim miejscu decydował ostatni mecz, w którym zespół z „czwórki” pokonał dziewczęta z Gimnazjum nr 3. Drużyny na koniec otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, a każda z zawodniczek po czekoladzie. Dyplomami wyróżniono również najlepsze zawodniczki w swoich zespołach : Marta Gezella /G 1/, Natalia Gezella /G 4/, Angelika Solich /G 3/.

  Końcowa klasyfikacja /z punktacją do współzawodnictwa/ :

  1. Gimnazjum nr 1 – 6 pkt

  2. Gimnazjum nr 4 – 4 pkt

  3. Gimnazjum nr 3 – 3 pkt

  [photospace]

  Poprzedni artykułNowy wóz dla Straży Pożarnej
  Następny artykułKalamburem o Świdnicy [VIDEO]