Większa kasa za maskotkę

  0

  Trwa konkurs na klubową maskotkę ŚKPR Świdnica. W górę poszło honorarium dla autora zwycięskiego projektu. Do wygrania jest już nie 100, a 300 złotych.

  Świdnicki Klub Piłki Ręcznej ogłosił konkurs pod koniec października. – Nasz pomysł spodobał się bardzo wielu ludziom, w tym prywatnym sponsorom, jeden z nich senator Stanisław Jurcewicz postanowił dorzucić do puli nagrody 200 złotych. To oznacza, że na twórcę zwycięskiego projektu oczekuje 300 złotych – przekazuje Paweł Marszałek, wiceprezes ŚKPR Świdnica. Autor otrzyma również karnet wstępu na wszystkie mecze do końca sezonu oraz oryginalną koszulkę klubową.

  Dotąd wpłynęło kilkanaście prac. Projekty graficzne wraz z formularzem zgłoszeniowym do konkursu (do pobrania na stronie internetowej www.skprswidnica.pl) można nadsyłać do 21 listopada do godziny 13.00 na adres poczty email [email protected] lub listownie na adres ŚKPR Świdnica, skrytka pocztowa 130, ul. Galla Anonima 1A 58-100 Świdnica. Zwycięski projekt wyłoni głosowanie.

  Wyniki poznamy 27 listopada podczas meczu z OSiR-em Komprachcice. Maskotka, która obok barw i herbu klubu ma w zamyśle stać się symbolem świdnickiego szczypiorniaka zadebiutuje na pierwszym meczu rundy rewanżowej w styczniu 2011 roku.

  Poprzedni artykułTesco w Świebodzicach
  Następny artykułWyśpiewali Ojczyznę