Swidnica24.pl w nowej odsłonie!

  98

  Witamy Was na nowej odsłonie Swidnica24.pl.

  Chcielibyśmy, aby portal stał się miejscem, na którym zagościcie dłużej. Miejscem, do którego będziecie często wracać, miejscem, które będziecie z nami wspólnie tworzyć. Mamy nadzieję, że zgodnie z sugestiami i oczekiwaniami naszych Czytelników, stworzymy portal w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

  Poza bieżącymi wydarzeniami, znajdziecie felieton, rozrywkę czy też porady kulinarne. Specjalnie dla Was będziemy prowadzić kalendarium wydarzeń ze Świdnicy i okolic. Zrelacjonujemy wydarzenia sportowe i kulturalne. Chcemy promować rzeczy duże i małe, pasje zwyczajne i te niecodzienne, ludzi znanych i tych, którzy starają się coś osiągnąć. Wszystko po to, żeby pokazać światu, że Świdnica to fajne miasto!

  Na portalu nie zabraknie też wywiadów, polityki czy publicystyki. Będą konkursy z atrakcyjnymi – to wszystko, by każdy poczuł się u nas dobrze.

  W najbliższych dniach na ulicach naszego miasta pojawi się „tajemniczy klient”, który sprawdzi, jak w Świdnicy traktuje się nas, konsumentów. Jeśli prowadzisz biznes, a nasi czytelnicy są Twoimi klientami – strzeż się 😉

  Wraz z nową odsłoną pojawiło się sporo nowości. Zespół redakcyjny, który powiększył się zdecydowanie, przedstawimy w najbliższych dniach. Już dzisiaj możecie zaobserwować sporo zmian, czekamy też na Wasze sugestie. Oczywiście już działa CYNK!. Czekamy na informacje o ciekawych wydarzeniach bądź wypadkach, których byliście świadkami.

  Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość. W ciągu najbliższych kliku dni będą trwały prace związane z usprawnieniem portalu. Za wszelkie niedogodności i problemy z góry przepraszamy.

  Zespół redakcyjny

  Poprzedni artykułAkcja zima trwa [VIDEO]
  Następny artykułPolicja szuka świadków wypadku