ŚKPR Świdnica – OSiR Komprachcice

  0

  Przed nami dziesiąta kolejka rozgrywek II ligi piłki ręcznej. Po zwycięstwie 31:19 w Kościanie ŚKPR Świdnica awansował w tabeli na trzecie miejsce. Kolejnym przeciwnikiem drużyny Krzysztofa Mistaka będzie OSiR Komprachcice, który w tabeli zajmuje dziesiątą lokatę. Czy świdniczanie sięgną po ósmą wygraną w tym sezonie przekonamy się w sobotę 27 listopada o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów. Bilety w cenie 3 złotych, młodzież szkolna do lat 12 za okazaniem legitymacji szkolnej wstęp wolny. – Obiecujemy walkę do samego końca. Bądźcie z nami i dopingujcie nas – zachęca rozgrywający ŚKPR-u Mariusz Juściński.

  Jak zwykle podczas meczów świdnickich szczypiornistów nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla kibiców. Będą konkursy z nagrodami, a prawdziwym gwoździem programu będzie uroczyste zaprezentowanie projektu klubowej maskotki, która obok klubowych barw i herbu stanie się symbolem świdnickiego szczypiorniaka, będzie dopingowała zawodników i bawiła publiczność podczas meczów rozgrywanych w Świdnicy.

  Autor pracy otrzyma 300 złotych nagrody, karnet wstępu na wszystkie mecze ŚKPR do końca sezonu 2010/11, a także oryginalną klubową koszulkę.

  Poprzedni artykułPolicjant nagrodzony za odwagę
  Następny artykułAmbasador Szwecji zachwycony Kościołem Pokoju