Prezydent Murdzek apeluje

  0

  Szanowni Świdniczanie,

  21 listopada to dzień ważny dla Polski, a szczególnie dla naszej małej ojczyzny. Wybory samorządowe to święto demokracji. Głos każdego z Państwa jest w tym dniu wyjątkowy, ważny i niepowtarzalny. Każdy może podjąć decyzję o przyszłości naszego miasta. Każdy może zdecydować, komu powierzyć mandat społeczny, komu zaufać. Będziemy decydowali o różnych szczeblach samorządu. Będziemy wybierali radnych do Rady Miasta, do Rady Powiatu i do Sejmiku Województwa. To wyjątkowa okazja, żeby w 20-lecie Polski samorządowej wspólnie, tutaj w Świdnicy, zrobić kolejny krok do przodu. A nasze miasto jest wyjątkowe. Jestem przekonany, że możemy dać temu wyraz poprzez wyjątkową frekwencję. Niech Świdnica będzie pod tym względem najlepsza, najbardziej obywatelska w regionie, na Dolnym Śląsku. Żeby tak się stało, trzeba podjąć osobistą decyzję pójścia na wybory. Ale warto zachęcić również członków rodziny, sąsiadów, znajomych. Warto, żeby osoby starsze przekonały młodzież. Warto, żeby młodzi poszli na wybory razem ze starszymi. Może przypomnieli, pomogli dotrzeć do lokalu wyborczego. Zapraszam do uczestnictwa w tym szczególnym momencie w życiu naszego miasta.

  Wojciech Murdzek

  Poprzedni artykułAwaria telefonów i internetu w Urzędzie Miejskim
  Następny artykułAwaria usunięta, telefony działają