Pochwal się swoim sukcesem

  0

  W sieci WWW można znaleźć nową stronę www.sukcesyswidniczan.um.swidnica.pl. Serwis Urzędu Miejskiego został przemyślany jako miejsce, gdzie zostaną zebrane dokonania mieszkańców, miasta, firm, instytucji, sportowców.

  – W tym miejscu można i trzeba się chwalić. Strona została pomyślana jako kompendium wiedzy o dokonaniach miasta i mieszkańców. Wpadliśmy na ten pomysł przy okazji zbierania informacji o nagrodach przyznanych miastu. Najważniejsze są jednak sukcesy samych mieszkańców, firm, instytucji, które działają na terenie Świdnicy. Takiej strony zbierającej dokonania świdniczan jeszcze nie było – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

  Strona jest obecnie w fazie testowej. Jest uzupełniana na bieżąco. Swoje sukcesy Świdniczanie mogą zgłaszać również sami

  – Będziemy umieszczać informacje niemal o każdym sukcesie. Nie ważne, czy dotyczy on zwycięstwa w konkursie szkolnym, czy na zawodach sportowych. Czy też dotyczy np. wyróżnienia dla firmy. Wystarczy przygotować informację o sukcesie, załączyć zdjęcie np. z przyznania nagrody, czy też dyplom. Szczegółowe informacje publikujemy na stronie i zapraszamy do zgłaszania sukcesów – dodaje Jerzy Legut, dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy, odpowiedzialny za projekt.

  Poprzedni artykułŚwidnickie (nie)piękne parki
  Następny artykułŚwidnica Magiczna – będzie gra miejska