Trwa budowa dworca autobusowego

  0

  Jeszcze w tym roku zakończy się budowa tak bardzo oczekiwanego przez mieszkańców Gminy Strzegom obiektu – dworca autobusowego.  Prace przy budowie dworca są bardzo zaawansowane. Obecnie trwa wykonywanie podbudowy pod nawierzchnię z kostki granitowej placu manewrowego.

  Jednocześnie prowadzona jest adaptacja budynku znajdującego się na tym terenie dla potrzeb dworca. Prace budowlane mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

  Dworzec autobusowy to bardzo ważna dla mieszkańców inwestycja. Umowa na jego budowę została podpisana w kwietniu 2010 r. – Od początku, kiedy okazało się, że dworzec autobusowy musi zmienić swoją dotychczasową lokalizację, staraliśmy się, aby mieszkańcy byli jak najmniej narażeni na uciążliwości związane z tą sytuacją. Mam nadzieję, że te wszystkie niedogodności wynagrodzi im nowy dworzec, z którego z przyjemnością będą korzystać. Obecnie trwają prace budowlane, ale jestem przekonany, że ich efekt pozytywnie zaskoczy strzegomian – mówi burmistrz Strzegomia Lech Markiewicz.

  [photospace]

  Poprzedni artykułDrugi Orlik coraz bliżej
  Następny artykułJechał bez prawa jazdy?