Puchar pozostaje w Księstwie

  0

  Weekendowe VIII Regaty Żeglarskie „Książęcy Szkwał” zakończone. W zmaganiach organizowanych w ramach Księstwa Świdnicko-Jaworskiego uczestniczyło 16 załóg. W imprezie wzięli udział mieszkańcy Świdnicy, Bystrzycy Dolnej, Słotwiny, Wrocławia, Poznania i Warszawy. Niestety drugi rok z rzędu z uwagi na warunki pogodowe – brak wiatru – udało się przeprowadzić tylko jeden bieg regatowy, w którym zwyciężyła drużyna Arkadiusza Popka. To właśnie mieszkańcy Księstwa Świdnicko-Jaworskiego w składzie: Arkadiusz Popek, Laura Popek (córka) i Daniel Nowak wywalczyli w Sławie puchar w klasie OMEGA. Zwycięska drużyna otrzymała trzy zestawy – torby podróżne ze śpiworem, ufundowane przez armator jachtu SPIRITONE.PL

  II miejsce zajęła drużyna Wojciech Ruta, który wystartował z synem Łukaszem i Adamem Bernatem. Nagrody to również trzy komplety toreb podróżnych z koszulką termoaktywną, ufundowane przez prezydenta Świdnicy.

  III miejsce zajęli: Grzegorz Wawryk z załogą w składzie Agata Kozłowska i Paweł Kozłowski. W nagrodę otrzymali trzy komplety plecaków podróżnych z drobnymi upominkami, ufundowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Księstwo Świdnicko-Jaworskie.

  IV miejsce – tuż za podium – przypadło Norbertowi Karwowskiemu z załogą w składzie: Magdalena Stajno i Dariusz Cecot. W nagrodę otrzymali materiały promocyjne Świdnicy.

  [photospace]

  Poprzedni artykułPiłka ręczna ma być numerem 1 w Świdnicy
  Następny artykułŚwidniccy radni przeciw dopalaczom