Głosuj na Zero Procent!

  0

  Piosenką zespołu Boys, zespół Zero Procent zadebiutuje na 47 Krajowym Festiwalu w Opolu. Wykonanie piosenki “Wolność i swoboda” ma zaskoczyć wszystkich.  – Na tą okazję przygotowaliśmy specjalny rockowy aranż. – mówią członkowie zespołu. Start Debiutów w piątek, 10 września, o godz. 22.35. W konkursie walczyć będzie ośmiu debiutantów. Zwycięzcę wybierze publiczność i widzowie, głosując za pomocą SMS.

  Zero Procent dzięki udziałowi w programie telewizyjnym, emitowanym przez TVP1 „Śpiewaj i Walcz”, w którym z pośród ok. 2,5 tys. uczestników z czterech castingów, dostali się do finałowej szóstki. Wygraną w programie jest możliwość zaprezentowania się na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

  Zespół Zero Procent tworzą: Kamil Franczak (wokal), Paweł Sierakowski (gitara), Daniel Urbaniak (gitara), Krzysztof Brzeziński (bas), Maciej Magoch (perkusja). Formacja gra szeroko pojętą muzykę rockowa, wzbogaconą pop-rockowymi liniami wokalnymi Kamila Franczaka. W swoim autorskim repertuarze mają zróżnicowane kompozycje, począwszy od lekkich ballad, poprzez melodyjne rockowe dźwięki, aż po mocne uderzenie hardrockowych akcentów.

  W piątek wysyłaj SMS-y na Zero Procent!

  Poprzedni artykułPlażówka zakończyła akcję Lato 2010
  Następny artykułSpełniły się marzenia [FOTO]