Znajdź siebie i podpisz się

  0

  Pod koniec czerwca tego roku na świebodzickim Rynku zostało wykonane wspólne zdjęcie mieszkańców miasta, które specjalnie zabezpieczone trafi do kapsuły czasu na ratuszowej wieży. Będą to pozdrowienia od współczesnych Świebodziczan dla następnych pokoleń.

  – Wszyscy, którzy byli tego dnia na Rynku, mogli odręcznie napisać pozdrowienia dla potomnych, które wraz ze zdjęciem trafią do kapsuły. Jeden z mieszkańców naszego miasta podsunął ciekawy pomysł. Przesłał zdjęcie, na którym ponumerował wszystkich widniejących na fotografii. W ten sposób możemy dokładnie opisać, kto znajduje się na zdjęciu. – mówi Agnieszka Bielawska – Pękala.

  Zatem wszystkie osoby, które rozpoznają się na fotografii i chciałaby, aby ich nazwisko znalazło się w pamiątkowej kapsule, mogą to zrobić na dwa sposoby:

  • osobiście zjawić się w Urzędzie Miejskim – na parterze, w biurze podawczym znajduje się lista z numerami, pod które należy wpisać swoje nazwisko
  • elektronicznie – wystarczy przesłać mejla z numerem oraz swoim nazwiskiem na adres[email protected]

  Czekamy na te informacje do 18 sierpnia, gdyż 20 sierpnia kapsuła wraz z zawartością trafi na swoje miejsce, czyli na szczyt ratuszowej wieży.

  Poprzedni artykułHycel poszukiwany, pilnie!
  Następny artykułWycinka drzew a biurokracja